Kované koule - Kované kování
Kované koule

Kované koule jsou určeny na vchodové dveře, vrata, brány nebo branky. Zkrášlete si své vchody ozdobnou koulí na štítu či rozetě. Kované koule jsou v různých velikostech, tvarech, povrchových úpravách i barevných odstínech. Na dveřích tvoří velmi nápaditý designový prvek. Přinášíme vám širokou nabídku kovaných koulí v rozetovém i štítovém provede...

Kované koule jsou určeny na vchodové dveře, vrata, brány nebo branky. Zkrášlete si své vchody ozdobnou koulí na štítu či rozetě. Kované koule jsou v různých velikostech, tvarech, povrchových úpravách i barevných odstínech. Na dveřích tvoří velmi nápaditý designový prvek. Přinášíme vám širokou nabídku kovaných koulí v rozetovém i štítovém provedení, které dají vašim dveřím zcela nový vzhled.

Kované koule na dveře

Vyberte si pevnou či otočnou kouli na vstupní dveře či na branku. Veškeré kování je možno také kombinovat i jako kliku s koulí. Můžete k ní také kombinovat okenní kliky, madla či nábytkové kování. Naše koule najdou své uplatnění na historických i veřejných budovách, klasických i moderních domech, ale budou i skvělým oživením každého rodinného domu či bytu.

Zobrazit

Kované koule Počet produktů: 22

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek