Kovaná madla na dveře - Kované kování
Kovaná madla

Kovaná madla mohou být jednoduchá, klasická, tradiční, zdobená, atypická i historicky laděná. Zajímavá kovaná madla lze montovat na dveře jednostranně i oboustranně. Můžete vhodně kombinovat kované kliky, dveřní kování a ostatní kované doplňky. Prohlédněte si náš široký sortiment kovaných doplňků a kování jako kované kliky, kovaná madla, petlice...

Kovaná madla mohou být jednoduchá, klasická, tradiční, zdobená, atypická i historicky laděná. Zajímavá kovaná madla lze montovat na dveře jednostranně i oboustranně. Můžete vhodně kombinovat kované kliky, dveřní kování a ostatní kované doplňky. Prohlédněte si náš široký sortiment kovaných doplňků a kování jako kované kliky, kovaná madla, petlice i panty.

Atraktivní kovaná madla

Dolaďte své příbytky dveřního, okenního i nábytkového kování v mnoha stylech, typech a provedeních. V nabídce je dokonce 13 barevných povrchů. Kované madlo na dveře vyrobené z ručně kovaného železa vyrobené v Itálii u výrobce Galbusera má jedinečné kouzlo. Italové jsou světoznámí mistři designu a tato madla to jasně dokládají.

Zobrazit

Kovaná madla Počet produktů: 40

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 40 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 40 položek